Обратно в категорию

БЗМБ2712 SURE HAND DISHWASH, 1L

24 мая 2020, 13:49

Хмельницкая Область, Горбасов

Цена 1 грн.

Добавить в избранное

объявление бзмб2712 sure hand dishwash, 1l

Состояние

Новое

Частное / Бизнес

Частное

SURE Hand Dishwash 1 L. Сучасний органічний засіб-концентрат для ручного миття столового посуду, сковорідок, каструль, кераміки, виробів зі скла та столових приборів, сертифікований "Ecolabel"

Виробляється на основі відновлюваних інгредієнтів рослинного походження. Ідеально підходить для ніжної і чутливої шкіри, незамінний для алергіків, дітей та вагітних. Повністю – на 100% руйнується біологічним способом, не завдаючи ніякої шкоди навколишньому середовищу. Безпечний для людини. Ефективно видаляє жир і засохлі залишки їжі. Має низький рівень піноутворення, підходить для попереднього замочування перед миттям посудомийній машині. Не залишає розводів. Рівень рН: 5. SURE™ - Це абсолютно новий підхід до підтримки чистоти і гігієни. Екологічно чисті миючі засоби виготовлені з інгредієнтів рослинного походження і на 100% біологічно розкладаються. Формули засобів SURE™ максимально безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища, так як в складі лише натуральні компоненти з відновлюваних природних ресурсів. У засобах SURE ™ НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ: - фосфати - хлор - четвертинні амонієві сполуки - продукти нафтопереробки - алергени - штучні ароматизатори та барвники Всі активні речовини замінені на аналоги природного походження, які не поступаються їм по ефективності. Вся продукція SURE™ відповідає суворим екологічним критеріям Ecolabel на кожному етапі виробничого циклу.

Застосування.

Для замочування розчинити в пропорції 1…2 мл концентрату на 1 л води, для миття проточним методом – 10…20 мл концентрату на 1 л води

373580

28

Татьяна Ларина
Татьяна Ларина
онлайн: 11 месяцев назад

Зарегистрирован(а):

18 июня 2018

Отправить

Отправить

Комментарии

Написать

Текст сообщения очень короткий, используйте больше слов

Написать

Комментарии: 0